Su Tesisat İzmit

izmit su tesisatçısı Kocaelinin tüm ilçelerinde su tesisatı işleriniz kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile uygun fiyatlara yapılır

Su Tesisat İzmit

#İzmit Tesisatçı #İzmit Su Tesisatçısı #İzmit Tıkanıklık Açma #İzmit Su Kaçağı Tespiti #İzmit Petek Temizleme

0552 735 80 49

Su Tesisat İzmit Su Tesisatçısı

MERT TESİSAT olarak İzmitte faaliyette bulunmaktayız. Tecrübe ve potansiyelimizi en verimli şekilde müşterilerimize sunabilmek için; uzman ustalarımız ile sorunsuz hizmet vermekteyiz, çözümler sunmaktayız.

Hizmet kalitemizi en yüksek seviyeye çıkararak, teknik destek ve uygulama sonrası hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sürekli artırmak için, dünya standartlarına uygun olarak çalışmaktayız. Yeni sistem ekipmanlar ve profesyonel ekibimizle yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Firmamız, kaliteli üretim, kaliteli ürün anlayışı ile uzman kadrosu günümüz dünyasındaki teknolojik gelişimleri yakından takip ederek hizmet ağını sürekli geliştirmekte ve yenilikçi bir anlayış ile çalışmalarını sürdürmektedir.

İZMİT SU TESİSATÇISI

İZMİT Su Tesisatı uzman ekibi olarak İZMİT’nın her bölgesine 7 gün 24 saat servis hizmeti veriyoruz. Su tesisatı, atık su, gider, pimaş, kombi petek tesisatı, montaj, tamirat gibi tüm tesisat işlerinizde son teknoloji cihazlar ile kısa bir sürede sorunlarınızı gideriyoruz.

Ev, işyeri, iş merkezi tesisat sorunları için kullandığımız cihazlar kırma dökme işleminin önüne geçömektedir. Kırma dökme yapılmadan sorun tespitleri sizlere zaman ve para kazancı olarak geri dönmektedir.

Su kaçak tespiti, kanal görüntüleme, kanalizasyon ve atık su gider tesisat sorunları, petek temizleme, tıkanıklık açmaya kadar bir çok tesisat problemlerinizde uzman tesisatçı ekibimiz ilave farksız İZMİT’nın her semtine hizmet vermektedir.

Tesisat Değişimi

Ev veya işyerinizde tesisatın yenilenmesi veya değiştirilmesi uzman tesisatçı işidir. Eski tesisatın tüm bağlantı noktalarının bulunması, temiz su, pis su borularının nerelerden geçtiğini tespiti son teknoloji cihazlar ile yapılır.

Yapılan tespit sonrası doğru bölgeler açılarak yeni tesisat işlemleriniz yapılır ve bu sayede gereğinden fazla kırma dökmenin önüne geçilir. İZMİT Su Tesisat ekibi olarak tüm hizmetlerimiz 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır. En kısa sürede sorunsuz bir tesisat hizmet için mutlaka bizi arayın. Uzman tesisatçı ekibimiz yerinde tespit ve doğru çözümler ile sizlere hem zaman hemde para tasarrufu sağlar.

Tesisat Tamiratı

Su kaçaklarınızı ihmale gelmez, en ufak bir rutubet bile olsa mutlaka Sutesman İZMİT Su Tesisat ile irtibata geçin. Binalardaki tesisatın en büyük düşmanı sudur. Suyla birlikte korozyona uğrayan demirler çürüyerek taşıyıcı özelliğini zamanla kaybeder. Depremlerde binaların yıkılma sebeblerinden başlıcası korozyana uğrayarak aşınmış demirlerdir.

Su tesisatı değişimi, su kaçak tespitleri, tıkanıklık giderme, pimaş açma, petek temizleme, armatür montajına kadar tüm tesisat işlerinizde uzman ekibimizle garantili olarak hizmet vermekteyiz.

7 gün 24 saat hizmet

İZMİT Su Tesisatçısı olarak İZMİT’nın her bölgesine ilave bir fark almadan haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca servis hizmeti veriyoruz.Servis telefonlarımızdan birini arayarak bizlerden yardım alabilirsiniz.

Bölgenizde hizmet veren en yakın Gezici Servis aracımızı ev veya işyerinize yönlendiriyor ve tesisat problemlerinizi hızlı bir biçimde çözüyoruz.

 

0552 735 80 49

izmit su tesisatçısı

Kocaeli Su Tesisatçısı - Kocaelinin tüm ilçelerinde su tesisatı işleriniz kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile uygun fiyatlara yapılır

0552 735 80 49

error: Content is protected !!