İzmit Su Tesisat

izmit su tesisatçısı Kocaelinin tüm ilçelerinde su tesisatı işleriniz kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile uygun fiyatlara yapılır

İzmit Su Tesisat

Bekirpaşa Su Tesisatçısı

0552 735 80 49

İzmit Su Tesisat İzmit Doğalgaz Tesisatı ve Isıtma Sistemleri Kocaeli

Doğalgaz tesisatı ve ısıtma sistemleri, kış aylarını daha konforlu geçirmemiz ve sıcak su ihtiyaçlarımızın karşılanması için doğalgaz tesisatçıları tarafından gerçekleştirilen tesisattır. Bu sistemin güvenilir bir şekilde çalışması için periyotlar dahilinde bakım, arıza ve sorunlar noktasında da tamir gerektirdiği hallerde iyi bir doğalgaz tesisatçısına ihtiyaç duyabilirsiniz. İzmit Doğalgaz Tesisatçısı, kombi yer değişimi, termostatik vana montajı gibi birçok işinize çözüm sunmaktadır.

İzmit Su Tesisatı ve Sıhhi Tesisat

İzmit Su Tesisatçısı, sizin için gerekli tüm sıhhi tesisat ihtiyaçlarınızı büyük bir özveri ile gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Tesisat arızaları maddi risk oluştururken bazende sağlık riski oluşturmaktadır. Tesisat arızalarının belirlenmesinde, tamirinde, kurulumda, montajında büyük bir titizlik gösterir. İzmit su tesisatçısı, tesisat işlerinde hızlı ve pratik çözümler sunarak günlerce yaşam alanlarınızın tamir ve tadilat içerisinde kalmasını engeller.

İzmit Klozet Arıza Tamir ve Montaj

Klozet sorunları ve tamiri hususunda sizlere garantili bir işçilik sunan İzmit Klozet Tamircisi; gömme rezervuarlı asma klozet, duvara tam dayalı klozet ve normal tip klozet montajlarında da en iyi hizmeti sunar. Klozetlerde meydana gelen su kaçakları kadar klozet tıkanıklıkları da can sıkıcı hal almaktadır. İzmit Klozet Tamircisi için klozete dair her sorun ve problem iyi analiz edilerek, kesin çözümlü tamirler gerçekleştirilmektedir.

İzmit Su Tesisat

İzmit Tıkanıklık ve Kanal Açma

Çok sevimsiz görünse de hayatımızın bir parçası olan pis su gider tıkanıklıklarında gerekli tedbirler alınmaz ise, tıkanıklık ve pis su gider geri tepmeleri kaçınılmazdır. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, banyo ve mutfak giderlerinin tıkanıklıkları ciddi sorunlara karşı Kanal Açma ve tıkanıklık giderme hizmetini kırıp dökmeden büyük bir titizlik içerisinde yürüten İzmit Kanal Açma firması teknoljiyi bu sektörde çok iyi kullanmaktadır. Kanalizasyon ve logar temizleme işlerinde de etkin çözüm metodları ile en çok tercih edilen firma olmuştur.

İzmit Cihazla Petek Temizleme

Yeterli düzeyde ısınmayan peteklerin ısınmama sebepleri analiz edilerek, gerekli müdahale yapılmaktadır. Tesisat temizliğinin yanında komple petek temizliği işleri, cihazla yapılmaktadır. Kombinin temizlik esnasında tortulardan zarar görmemesi için “Petek Temizleme Cihazı “r kullanılır. İzmit Petek Temizleme firmaları içinde güçlü referans ve garantili işçilik ile peteklerinizin performansı en üst seviyeye çıkarılır.

İzmit Musluk Çeşme Arıza ve Tamiri

Musluk, batarya ve çeşme gibi tesisat üstü montaj ekipmanlarının arızalarında, bakımında ve montajında hızlı ve pratik çözümler sunan İzmit Musluk Tamircisi firmasıyız. Mutfak ve banyo muslukları gibi, taharet ve diğer musluk çeşitleri de sızıntı yapabilir. Sebebine bakmaksızın ülke ekonomisine ve ev ekonomisine zararı olduğu düşüncesiyle zaman kaybetmeksizin musluk ve çeşmelerinizin tamirini gerçekleştirmekteyiz.

İzmit Cihazla Noktasal Su Kaçak Tespiti

Belli olmayan su sızıntıları, evinize maddi hasarlar açılmasına sebeptir. Hatta alt kata akan sular komşunuzla aranızı bile açar. Çoğu tesisatçı bu konuda tecrübesine güvenerek kırıp dökme yöntemi ile kaçağı bulmaya çalışırken, İzmit Su Kaçak Tespiti firmamız, tam tersine elektronik termal kamera ile noktasal tespiti yaparak su kaçağını bulmaktadır. Bu sayede maddi kaybın yanında zaman kaybı da önlenmiş olmaktadır. Cihazlı tesisatçı her zaman avantajdır.

İzmit Mekanik Tesisat

Mekanik tesisatçısının işi diğer tesisat işlerine oranla daha farklı bir koldur. Ağırlıklı olarak, kurumsal işlerde, fabrikalarda, hastanelerde, otellerde vb. yerlerde hava ve havalandırma tesisatı, hidrofor, yangın tesisatı, ısı merkez kurulumu, çiller grubu, sprink hatları, esanjör gibi tüm mekanik işlerde ve bu işlerin projelendirilmesinde etkin bir tesisatçıdır. İzmit mekanik tesisatçısı, talep üzerine tetkikle sunum hazırlar.

0552 735 80 49

izmit su tesisatçısı

Kocaelinin tüm ilçelerinde su tesisatı işleriniz kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile uygun fiyatlara yapılır

0552 735 80 49

error: Content is protected !!